REZERWACJA Pn-Pt 8:00-18:00, Sob-Niedz 9:00-16:00

Flota PolCar

Naszą flotę tworzą nowoczesne, wygodne oraz niezawodne środki transportu marki Mercedes Benz o najwyższym komforcie.

Wszystkie nasze pojazdy, które posiadamy we flocie są pojazdami nowymi, wyposażonymi w klimatyzację, ogrzewanie postojowe oraz regulowane siedzenia sprzyjające dalekim podróżom. Najstarszy pojazd we flocie jest z 2013 roku!

Nasze pojazdy dla Państwa bezpieczeństwa wyposażone są w ograniczniki prędkości do 130km/h.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że transport osób wiąże się z ogromną odpowiedzialnością za zdrowie i życie pasażerów, dlatego nasze pojazdy zawsze są sprawne technicznie, a także stale monitorowane i regularnie poddawane przeglądom technicznym.

Dodatkowo dbamy o to aby każdy nasz pasażer czuł się w naszych pojazdach bezpiecznie, dlatego na drodze stosujemy wszystkie możliwe środki zwiększonej ostrożności. Nasi pasażerowie zawsze mogą liczyć na troskliwą opiekę wykwalifikowanych Kierowców, którzy charakteryzują się wysoką kulturą osobistą, a także wieloletnim doświadczeniem w przewozie osób.

Ponad 25 lat w branży oraz szerokie grono zadowolonych klientów sprawiają, że nadal się rozwijamy i dopasowujemy do potrzeb Naszych Klientów aby móc świadczyć co raz lepsze usługi. – Robimy to dla Was!

Dziękujemy wszystkim Naszym Klientom za wsparcie i zaufanie, którym darzycie nas od lat!

Copyright © POLCAR 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone