REZERWACJA Pn-Pt 8:00-18:00, Sob-Niedz 9:00-16:00

POLCAR - Międzynarodowy przewóz osób

BUSY AUGSBURG - POLSKA

Położony na północny-zachód od Monachium, Augsburg jest trzecim co do wielkości ośrodkiem w Bawarii. Jest również jednym z najstarszych niemieckich miast, został założony przez rzymian za czasów Oktawiana Augusta. Turystów przyciąga wspaniałymi zabytkami i atrakcjami takimi jak planetarium czy obserwatorium meteorologiczne. Doskonale rozwijają się tutaj różne gałęzie przemysłu, np. elektrotechniczny, motoryzacyjny, czy lotniczy. W POLCAR stawiamy na możliwość swobodnego przemieszczania się, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa ofertę przewozu busami z Augsburga do Polski.

Transport na trasie Polska - Augsburg - Polska odbywa się nowoczesnymi, 9-osobowymi (8 pasażerów + kierowca) busami. Pojazdy są klimatyzowane i wyposażone w nawigację, sprzęt DVD i wyjątkowo wygodne, rozkładane fotele, dzięki którym nawet najdłuższe trasy przewozów nie wiążą się dla pasażerów z niedogodnościami. Jesteśmy doświadczoną i odpowiedzialną firmą transportową, dlatego szczególną wagę przykładamy do kwestii bezpieczeństwa podczas przewozów. Busy, które jeżdżą na trasie Polska - Augsburg poddawane są regularnym kontrolom technicznym, a wszystkie, nawet najmniejsze usterki usuwane są na bieżąco.

W Polcar zatrudniamy tylko doświadczonych kierowców busów, których wysokie kwalifikacje idą w parze z nienaganną kulturą osobistą i miłym usposobieniem. Dzięki nim przewóz z Augsburga do Polski przebiega spokojnie i w dobrej atmosferze.

Przewozy z Augsburga do Polski realizujemy regularnie, pięć dni w tygodniu. Oferujemy usługę door-to-door, co oznacza, że nie muszą Państwo szukać dodatkowych środków transportu, ponieważ bus podjeżdża pod wskazany adres w Augsburgu i zawozi do ustalonego wcześniej miejsca w Polsce. Stałych pasażerów honorujemy statusem stałego klienta, co wiąże się z bardzo atrakcyjnymi promocjami.

Busy dla osób podróżujących na trasie Ausburg – Polska

Leżący nieopodal Monachium Ausburg to miasto, w którym na co dzień mieszkają nie tylko Niemcy, ale też imigranci z różnych krajów. Znajdują tu zatrudnienie w przemyśle produkcyjnym, branży budowlanej oraz podobnych obszarach. Czasem chcą jednak wrócić do domu – np. na święta czy rodzinne uroczystości. Mogą w tym celu skorzystać z różnych środków transportu, a do najwygodniejszych opcji należą nasze busy. Zapraszamy osoby podróżujące czasem na trasie AusburgPolska do sprawdzenia oferty POLCAR!

Miejsce na urlop dla miłośników historii: Ausburg

Monachium może wydawać się ciekawszym miastem do zwiedzania, jednak leżąca nieopodal stolica Rejencji Szwabia stanowi świetny cel urlopowych podróży dla miłośników historii. To miejsce słynące z zabudowy renesansowej (zarówno budynków mieszkalnych, jak i kościołów czy innych świątyń), wydarzeń historycznych (np. pokoju augsburskiego), a także jednego z najstarszych targów bożonarodzeniowych w Niemczech (organizowanego już od XV wieku). Co jeszcze sprawia, że warto je odwiedzić? Oferta lokalnych muzeów, których w Ausburgu jest wiele. W naszej firmie zapewniamy możliwość wygodnego dojazdu do tego miasta busami z Polski pod wskazany nam przez Klientów adres.

Transport powrotny: busy Ausburg – Polska

Nawet najciekawszy wyjazd na wakacje, podobnie jak każdy urlop, z czasem ma swój koniec, co wiąże się nieuchronnie z koniecznością powrotu do domu. Doskonale wiemy, że takie zderzenie z rzeczywistością bywa przykre, dlatego dokładamy starań, by nieco osłodzić Klientom gorycz rozstania z czarującym Ausburgiem, uprzyjemniając drogę powrotną do Polski różnymi udogodnieniami (takimi jak rozkładane fotele czy klimatyzacja). Podróż naszymi wygodnymi busami z wykwalifikowanymi, doświadczonymi i sympatycznymi kierowcami to gwarancja bezpiecznego, szybkiego, a także bezproblemowego transportu między miastami na terenie różnych krajów. Zachęcamy do skorzystania oferty POLCAR!

Klauzula informacyjna w związku z RODO administratorem Pani(a) danych osobowych jest POLCAR Przedsiębiorstwo Transportowe Bogdan Kałabunowski z siedzibą w Lublinie, ul. Al. Kraśnicka 238 B 20-718 Lublin NIP 712-025-55-39, Tel: 504-252-811. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji usług/ ofertowania na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora, odbiorcami Pani(a) danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa, Pani(a) dane osobowe przechowywane będą przez okres 5 lat lub dłuższy w oparciu o uzasadniony interes realizowany przez administratora, posiada Pan(i) prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, ma Pan(i) prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością realizacji usług /ofertowania.

Copyright © POLCAR 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone

POLCAR - Międzynarodowy przewóz osób