REZERWACJA Pn-Pt 8:00-18:00, Sob-Niedz 9:00-16:00

BUSY Z CHEMNITZ DO POLSKI

Wyjazd służbowy do Chemnitz? A może krótki urlop lub rodzinne odwiedziny u bliskich? Bez względu na to jaki jest cel Twojej podróży do Niemiec, sprawimy, że będzie szybka, komfortowa i dużo tańsza niż u firm konkurencyjnych. Zabierzemy Cię spod dowolnego adresu w Chemnitz i zawieziemy bezpośrednio do Polski, oferując nowoczesne, świetnie wyposażone busy i miłą atmosferę podróży. Z POLCAR to wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Przekonaj się już dziś, że warto wybrać nasze komfortowe przewozy z Niemiec do Wrocławia.

KOMFORTOWO, WYGODNIE, BEZ PRZESIADEK

Dbamy o zadowolenie naszych Klientów, dlatego oferujemy przewozy busami w formule „door to door”. Co to oznacza? Ty podajesz nam adres w Chemnitz spod, którego mamy Cię odebrać, a następnie zawozimy Cię bezpośrednio do Polski. To same korzyści! Nie tracisz czasu na przesiadki, ani nerów, martwiąc się o dodatkowe dojazdy. Nasze wygodne, przestronne i odpowiednio wyposażone busy sprawią, że podróż będzie przyjemna i szybka, a doświadczeni kierowcy dowiozą cię bezpiecznie do celu po możliwie jak najniższych cenach.

PRZEWÓZ BUSAMI – CZEMU WARTO POSTAWIĆ NA POLCAR?

Łączymy wysoką jakość usług, profesjonalizm, wykwalifikowaną kadrę oraz nowoczesną flotę busów. Pasażerów dowozimy pod wskazany adres, zapewniając przejazd całej trasy bez przesiadki oraz rewelacyjną atmosferę i wysoki komfort podczas podróży. Zaufało nam wielu podróżujących po Polsce i Europie. Zaufaj nam i Ty! Na naszej stronie w szybki i prosty sposób sprawdzisz ofertę, cennik i zamówisz dla siebie miejsce w busie do Niemiec.

Klauzula informacyjna w związku z RODO administratorem Pani(a) danych osobowych jest POLCAR Przedsiębiorstwo Transportowe Bogdan Kałabunowski z siedzibą w Lublinie, ul. Al. Kraśnicka 238 B 20-718 Lublin NIP 712-025-55-39, Tel: 504-252-811. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji usług/ ofertowania na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora, odbiorcami Pani(a) danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa, Pani(a) dane osobowe przechowywane będą przez okres 5 lat lub dłuższy w oparciu o uzasadniony interes realizowany przez administratora, posiada Pan(i) prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, ma Pan(i) prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością realizacji usług /ofertowania.

Copyright © POLCAR 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone

POLCAR - Międzynarodowy przewóz osób
POLCAR - Międzynarodowy przewóz osób