REZERWACJA Pn-Pt 8:00-18:00, Sob-Niedz 9:00-16:00

POLCAR - Międzynarodowy przewóz osób

Przewozy na trasie Polska-Niemcy – wyjazdy z woj. lubelskiego

Naszym Pasażerom oferujemy szybki, a przede wszystkim bezpieczny przewóz osób busami do Niemiec, do Bawarii. Pojazdy z województwa lubelskiego wyjeżdżają z takich miast jak Lublin, Puławy oraz Kraśnik. Szukasz przystępnego cenowo transportu za zachodnią granicę? Skontaktuj się z nami!

Wyjazdy z Lublina do Niemiec

Podróż z Lublina do Niemiec zwykle bywa długa i męcząca – ale nie z nami! Podczas jazdy przez całą Polskę możesz odprężyć się w wygodnym fotelu. To świetna okazja, by odpocząć przed nadchodzącymi wydarzeniami, które czekają na Ciebie w Bawarii lub innym kraju związkowym naszego zachodniego sąsiada. Na mapie przewozów osób POLCAR nie mogło zabraknąć najważniejszych miast w regionie lubelskim. To przede wszystkim Lublin, Kraśnik oraz Puławy – miejscowości istotne pod względem turystycznym, jak również biznesowym. Busy do Niemiec wyjeżdżają także z miasta położonego tuż przy obwodnicy Puław. Serdecznie zapraszamy!

Przewóz osób do Niemiec z województwa lubelskiego

Bogata oferta przewozu osób na trasie Polska-Niemcy z województwa lubelskiego sprawia, że nasze busy wyjeżdżają praktycznie z każdego zakątka tego regionu. Proponujemy także transport z Sandomierza lub innych miejscowości w województwie podkarpackim. Szukasz taniego przejazdu do Monachium, Norymbergi lub Landshut? Skorzystaj z oferty POLCAR – już dziś zarezerwuj miejsce w komfortowym busie startującym w Lublinie. Zapraszamy!

Komfortowy bus z Lublina do Niemiec

Oferujemy szybkie, a przy tym komfortowe przewozy osób busem do Niemiec. Kursy odbywają się na stałej trasie, która rozpoczyna się w Lublinie, a kończy w Monachium. Pojazdy przejeżdżają między między innymi przez Zgorzelec, Kudowę-Zdrój oraz różne miejscowości na terenie Bawarii. W odróżnieniu od konkurencyjnych firm przewozowych, nie krążymy po całych Niemczech godzinami, a trzymamy się głównej, wyznaczone trasy tak, aby maksymalnie skrócić czas przejazdu, a dzięki temu zwiększyć komfort podróży. Dzięki temu jesteśmy najlepszym, tanim przewoźnikiem na trasie Lublin-Monachium.

Komfortowe, kameralne busy osobowe z Lublina do Niemiec

Firma przewozowa POLCAR dysponuje wygodnymi, nowoczesnymi, a także regularnie poddawanymi przeglądom technicznym busami. To pojazdy odpowiednio przystosowane do zapewnienia komfortowych oraz bezpiecznych warunków podczas podróży. Do dyspozycji pasażerów jest klimatyzacja, sprzęt DVD, komfortowe fotele z możliwością rozkładania do pozycji leżącej, a także gniazda USB pozwalające naładować telefon w trakcie jazdy. Klientom wyjeżdżającym z Lublina, Puław lub Kraśnika oferujemy liczne rabaty. Szukasz taniego przewozu osób do Niemiec? Już dziś zarezerwuj miejsce w busie POLCAR!

Tanie przejazdy do Monachium

Cena za przejazd jednego Pasażera z 2 sztukami bagażu z Lublina do Monachium wynosi zaledwie 260 zł, a z Monachium do Lublina – 65 Euro. Dokładną cenę, z uwzględnieniem rabatu oraz ilości bagażu, podajemy po uzyskaniu dokładnych adresów początku oraz końca podróży. Zachęcamy do monitorowania naszych promocji. Dla stałych Klientów, którzy regularnie korzystają z przewozów na trasie Polska-Niemcy z województwa lubelskiego, przygotowujemy specjalne zniżki. Nasze tanie busy do Norymbergi, Landshut, Monachium czy Drezna to gwarancja komfortowych warunków podróżowania w korzystnej cenie.

Przewozy busem z Lublina

Obsługiwane miasta w województwie lubelskim: Lublin, Puławy, Żyrzyn, Dęblin, Motycz, Bełżyce, Nałęczów, Poniatowa, Opole Lubelskie, Wilkołaz Pierwszy, Niedrzwica Duża, Chodel, Urzędów, Kraśnik, Wólka Gościeradowska, Annopol, Modliborzyce, Janów Lubelski.

Pozostałe obsługiwane miasta w Polsce: Kraśnik, Radom, Częstochowa, Gliwice, Tychy, Radomsko, Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Kluczbork, Bytom, Olkusz, Krapkowice, Kłodzko, Starachowice, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, łódź, Opole, Radom, Staszów, Sandomierz, Szczekociny, Wrocław, Zgorzelec, Kudowa-Zdrój, Skarżysko-Kamienna, Końskie, Zwoleń, Legnica. Zarezerwuj miejsce w busie do Monachium lub innego miasta na terenie Bawarii i całych Niemiec.

Wyjazdy z Niemiec (Monachium–Josephsplatz‎) do Polski

Dzień tygodnia
 • Poniedziałek
 • Wtorek
 • Środa
 • Piątek
 • Sobota
Godz.
 • 13.00-15.00
 • 13.00-15.00
 • 13.00-15.00
 • 13.00-15.00
 • 13.00-15.00Wyjazdy z Polski do Niemiec

Dzień tygodnia
 • Poniedziałek
 • Środa
 • Niedziela
 • Piątek
 • Sobota
Lublin
 • 10:00
 • 10:00
 • 10:00
 • 06:00
 • 12:00

Klauzula informacyjna w związku z RODO administratorem Pani(a) danych osobowych jest POLCAR Przedsiębiorstwo Transportowe Bogdan Kałabunowski z siedzibą w Lublinie, ul. Al. Kraśnicka 238 B 20-718 Lublin NIP 712-025-55-39, Tel: 504-252-811. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji usług/ ofertowania na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora, odbiorcami Pani(a) danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa, Pani(a) dane osobowe przechowywane będą przez okres 5 lat lub dłuższy w oparciu o uzasadniony interes realizowany przez administratora, posiada Pan(i) prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, ma Pan(i) prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością realizacji usług /ofertowania.

Copyright © POLCAR 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone

POLCAR - Międzynarodowy przewóz osób