REZERWACJA Pn-Pt 8:00-18:00, Sob-Niedz 9:00-16:00

BUSY Z DREZNA DO POLSKI

Symbolem Drezna jest bez wątpienia Zwinger oraz Anioły. Jednym z ważniejszych muzeów Drezna jest znajdująca się na terenie Zwingeru w zaprojektowanym w XIX wieku przez Sempera (tak, tego od drezeńskiej Opery) budynku Galeria Obrazów Starych Mistrzów. Zobaczymy tu dzieła Tycjana, Rubensa, Durera, Rembrandta, czy Canaletta. Wiele miast posiada taką dzielnicę jak drezdeński Neustadt. Zwykle przez długi czas zapomniane, w końcu odkrywane na nowo, znów doceniane, tętniące życiem, kolorowe, artystyczne, wielokulturowe, po prostu arcyciekawe. Mnóstwo tu knajpek i restauracji serwujących dania z różnych stron Świata, więc wieczorami robi się tłoczno. 

Zaplanuj podróż z POLCAR

Z nami zaplanują Państwo swoją podróż w jedną i drugą stronę łatwo i bez problemu - przewozy busami z Drezna do Polskii oraz trasnport z Polski do Drezna realizujemy aż 5 dni w tygodniu. Dbamy o komfort naszych pasażerów, dlatego proponujemy wygodne rozwiązanie, przewozy z Polski w systemie „door-to-door”. Oznacza to, że nasi pasażerowie nie muszą szukać dodatkowych środków transportu czy martwić się o to, jak z bagażami dostać się na dworzec lub lotnisko. Bus podjeżdża po Państwa w wyznaczone miejsce w Niemczech i zawozi do ustalonego wcześniej miejsca w Polsce.

Wygodna podróż w atrakcyjnej cenie

Podróż busami POLCAR to nie tylko najwyższy komfort i bezpieczeństwo - oferujemy również atrakcyjne ceny biletów na przewozy z Drezna do Polski. Dzięki proponowanym przez nas rozwiązaniom koszt podróży może być jeszcze bardziej atrakcyjny - w zależności od miejsca odbioru pasażerów, terminu i dnia tygodnia odjazdu czy liczby zarezerwowanych miejsc w busie. Dodatkowo przygotowaliśmy specjalne promocje dla tych z Państwa, którzy regularnie korzystają z naszego transportu, nie tylko na trasie Drezno - Polska.

Klauzula informacyjna w związku z RODO administratorem Pani(a) danych osobowych jest POLCAR Przedsiębiorstwo Transportowe Bogdan Kałabunowski z siedzibą w Lublinie, ul. Al. Kraśnicka 238 B 20-718 Lublin NIP 712-025-55-39, Tel: 504-252-811. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji usług/ ofertowania na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora, odbiorcami Pani(a) danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa, Pani(a) dane osobowe przechowywane będą przez okres 5 lat lub dłuższy w oparciu o uzasadniony interes realizowany przez administratora, posiada Pan(i) prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, ma Pan(i) prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością realizacji usług /ofertowania.

Copyright © POLCAR 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone

POLCAR - Międzynarodowy przewóz osób