REZERWACJA Pn-Pt 8:00-18:00, Sob-Niedz 9:00-16:00

Busy na trasie MonachiumLublin

W POLCAR oferujemy komfortowy przewóz osób do Monachium w systemie door-to-door. Bus przyjeżdża pod wskazany adres w Polsce i zawozi w konkretne miejsce w Monachium. Rozwiązanie to jest przede wszystkim niezwykle wygodne, a dodatkowo pozwala zaoszczędzić czas, pieniądze czy nerwy. Decydując się na tani przejazd do Monachium, nie trzeba martwić się o dodatkowy dojazd z lotniska lub dworca, ponieważ odstawimy Cię prosto we wskazane przez Ciebie miejsce docelowe. Dysponujemy rozbudowaną siatką połączeń busów z Polski do Monachium, dlatego bez problemu możesz zaplanować swój wyjazd z Lublina do Niemiec w dogodnym terminie.

POLCAR – tanie przejazdy do Monachium

Naszym celem jest świadczenie usług transportowych na najwyższym poziomie. Z tego powodu współpracujemy z doświadczonymi oraz wykwalifikowanymi kierowcami busów, którzy dbają o bezpieczne przewozy osób z Lublina do Niemiec. Ponadto w POLCAR dysponujemy nowoczesną flotą umożliwiającą szybką, a zarazem niezwykle komfortową dla Pasażerów podróż. Warto też zaznaczyć, że tanie przewozy do Monachium realizujemy w oparciu o międzynarodowe licencje. Gwarantujemy atrakcyjne ceny biletów, bezwarunkową wygodę jazdy oraz specjalne promocje dla stałych Klientów. Wszystkie busy POLCAR na trasie LublinMonachium są wyposażone w DVD, nawigację, a także klimatyzację. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług przewozowych już dziś!

PRZYKŁADOWE TRASY:

Klauzula informacyjna w związku z RODO administratorem Pani(a) danych osobowych jest POLCAR Przedsiębiorstwo Transportowe Bogdan Kałabunowski z siedzibą w Lublinie, ul. Al. Kraśnicka 238 B 20-718 Lublin NIP 712-025-55-39, Tel: 504-252-811. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji usług/ ofertowania na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora, odbiorcami Pani(a) danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa, Pani(a) dane osobowe przechowywane będą przez okres 5 lat lub dłuższy w oparciu o uzasadniony interes realizowany przez administratora, posiada Pan(i) prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, ma Pan(i) prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością realizacji usług /ofertowania.

Copyright © POLCAR 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone

POLCAR - Międzynarodowy przewóz osób
POLCAR - Międzynarodowy przewóz osób