REZERWACJA Pn-Pt 8:00-18:00, Sob-Niedz 9:00-16:00

POLCAR - Międzynarodowy przewóz osób

Busy do Ingolstadt - Polska

Interesuje Cię transport busem z Lublina do Ingolstadt? Chcesz zobaczyć piękne zabytkowe centrum tego miasta w Bawarii leżącego w dolinie Dunaju? Zapraszamy do kontaktu! W firmie transportowej POLCAR zajmujemy się przewozem osób do Niemiec – w tym również do Ingolstadt – z województwa lubelskiego, a także innych regionów Polski. Wykonujemy też powrotne kursy busami z tego miasta do naszego kraju.

Flota busów kursujących do Ingolstadt i z powrotem

Dysponujemy nowoczesną flotą przestronnych busów, z których pomocą wykonujemy przewozy osób z Ingolstadt do Polski. Nasze pojazdy wyposażone są między innymi w rozkładane fotele, klimatyzację, DVD oraz ogrzewanie postojowe, co zapewnia pełen komfort podczas podróży do Niemiec i z powrotem. Busy należące do firmy POLCAR są też regularnie serwisowane, a także poddawane niezbędnym kontrolom stanu technicznego, aby zagwarantować bezpieczny transport. Podczas przejazdu na trasie Ingolstadt Polska wszystkie osoby podróżujące naszymi samochodami objęte są również pełnym ubezpieczeniem.

Busy z Ingolstadt do Polski – profesjonalizm i bezpieczeństwo

Dysponujemy bogatym doświadczeniem w przewozie osób busami do Niemiec, co pozwala nam dokładnie zaplanować trasę w taki sposób, aby podróż przebiegała w spokojnych i komfortowych warunkach. Kompetencje oraz umiejętności naszych kierowców potwierdzają zaś certyfikaty uprawniające do wykonywania przejazdów z Ingolstadt do Polski. Wszystko to sprawia, że wyjazd do Niemiec z Lublina lub innego miasta busami POLCAR stanowi gwarancję bezpieczeństwa, profesjonalizmu, jak również przyjaznej atmosfery.

Oferta przejazdów busem z Ingolstadt do Polski od POLCAR

Dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych Klientów, dlatego busy POLCAR wyjeżdżają z Ingolstadt do Polski aż 5 razy w tygodniu. Ponadto umożliwiamy negocjację ceny za przewóz osób do Niemiec dla grup zorganizowanych. Nasi stali Klienci mogą zaś liczyć na specjalną promocję w postaci szóstego przejazdu busem do Ingolstadt albo z powrotem jedynie za złotówkę. Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Klauzula informacyjna w związku z RODO administratorem Pani(a) danych osobowych jest POLCAR Przedsiębiorstwo Transportowe Bogdan Kałabunowski z siedzibą w Lublinie, ul. Al. Kraśnicka 238 B 20-718 Lublin NIP 712-025-55-39, Tel: 504-252-811. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji usług/ ofertowania na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora, odbiorcami Pani(a) danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa, Pani(a) dane osobowe przechowywane będą przez okres 5 lat lub dłuższy w oparciu o uzasadniony interes realizowany przez administratora, posiada Pan(i) prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, ma Pan(i) prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością realizacji usług /ofertowania.

Copyright © POLCAR 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone

POLCAR - Międzynarodowy przewóz osób