REZERWACJA Pn-Pt 8:00-18:00, Sob-Niedz 9:00-16:00

POLCAR - Międzynarodowy przewóz osób

BUSY Z MEMMINGEN DO POLSKI

Memmingen - to miasto można nazwać nieodkrytym klejnotem Bawarii. Znajdziemy tu wiele odrestaurowanych budynków, typowych dla architektury tego regionu, które nie ucierpiały podczas wojen z ostatnich trzech stuleciach. Centralnym punktem Memmingen jest Stare Miasto, które nie tylko zachwyca wiekowymi kamienicami, ale też umiejętnym połączeniem nowoczesnego i starego budownictwa. W obrębie jego murów znajdziemy wiele kafejek i wąskich uliczek. Choć żyje tu tylko 40 tys. osób, jest gwarnie i miasteczko tętni życiem. Warto udać się Benniger Ried Muzeum. Jest to niewielka kapliczka otoczona przepięknym parkiem.

To nas wyróżnia

Wyróżnia nas doświadczenie, profesjonalizm i przyjazne nastawienie do klientów. Zawsze staramy się, aby nasza oferta przewozów była atrakcyjna i odpowiadała potrzebom podróżnych. Jesteśmy elastyczni, dlatego ceny biletów na transport busami z Memmingen do Polski mogą być jeszcze bardziej korzystne, w zależności od terminu wyjazdu, miejsca odbioru czy ilości zarezerwowanych miejsc. Stale podnosimy jakość naszych usług transportowych. Współpracujemy z wykwalifikowanymi kierowcami busów. Na trasie z Memmingen do Polski dbają oni nie tylko o bezpieczeństwo pasażerów, ale również o dobrą atmosferę podczas przewozu.  

Nowoczesne busy, komfortowa podróż

Wybierając przewozy busami POLCAR, mogą mieć Państwo pewność, że podróż z Polski do miejsca docelowego będzie bezpieczna i komfortowa. Dysponujemy nowoczesną i zadbaną flotą. 9-osobowe busy (8 pasażerów + kierowca), które jeżdżą z Polski (m.in. z woj. świętokrzyskiego) do Memmingen wyposażone są w odtwarzacze DVD, klimatyzację oraz wygodne, rozkładane fotele. Przewozy odbywają się w systemie „door-to-door”. Jest to niezwykle korzystne i komfortowe rozwiązanie dla pasażerów, którzy nie muszą szukać dodatkowych środków transportu i nie są narażeni na dodatkowe opłaty z tym związane.

Klauzula informacyjna w związku z RODO administratorem Pani(a) danych osobowych jest POLCAR Przedsiębiorstwo Transportowe Bogdan Kałabunowski z siedzibą w Lublinie, ul. Al. Kraśnicka 238 B 20-718 Lublin NIP 712-025-55-39, Tel: 504-252-811. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji usług/ ofertowania na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora, odbiorcami Pani(a) danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa, Pani(a) dane osobowe przechowywane będą przez okres 5 lat lub dłuższy w oparciu o uzasadniony interes realizowany przez administratora, posiada Pan(i) prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, ma Pan(i) prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością realizacji usług /ofertowania.

Copyright © POLCAR 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone

POLCAR - Międzynarodowy przewóz osób