REZERWACJA Pn-Pt 8:00-18:00, Sob-Niedz 9:00-16:00

Flota PolCar

Naszą flotę tworzą nowoczesne, wygodne oraz niezawodne środki transportu marki Mercedes Benz o najwyższym komforcie.

Wszystkie nasze pojazdy, które posiadamy we flocie są pojazdami nowymi, wyposażonymi w klimatyzację, ogrzewanie postojowe oraz regulowane siedzenia sprzyjające dalekim podróżom. Najstarszy pojazd we flocie jest z 2013 roku!

Nasze pojazdy dla Państwa bezpieczeństwa wyposażone są w ograniczniki prędkości do 130km/h.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że transport osób wiąże się z ogromną odpowiedzialnością za zdrowie i życie pasażerów, dlatego nasze pojazdy zawsze są sprawne technicznie, a także stale monitorowane i regularnie poddawane przeglądom technicznym.

Dodatkowo dbamy o to aby każdy nasz pasażer czuł się w naszych pojazdach bezpiecznie, dlatego na drodze stosujemy wszystkie możliwe środki zwiększonej ostrożności. Nasi pasażerowie zawsze mogą liczyć na troskliwą opiekę wykwalifikowanych Kierowców, którzy charakteryzują się wysoką kulturą osobistą, a także wieloletnim doświadczeniem w przewozie osób.

Ponad 25 lat w branży oraz szerokie grono zadowolonych klientów sprawiają, że nadal się rozwijamy i dopasowujemy do potrzeb Naszych Klientów aby móc świadczyć co raz lepsze usługi. – Robimy to dla Was!

Dziękujemy wszystkim Naszym Klientom za wsparcie i zaufanie, którym darzycie nas od lat!

Klauzula informacyjna w związku z RODO administratorem Pani(a) danych osobowych jest POLCAR Przedsiębiorstwo Transportowe Bogdan Kałabunowski z siedzibą w Lublinie, ul. Al. Kraśnicka 238 B 20-718 Lublin NIP 712-025-55-39, Tel: 504-252-811. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji usług/ ofertowania na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora, odbiorcami Pani(a) danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa, Pani(a) dane osobowe przechowywane będą przez okres 5 lat lub dłuższy w oparciu o uzasadniony interes realizowany przez administratora, posiada Pan(i) prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, ma Pan(i) prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością realizacji usług /ofertowania.

Copyright © POLCAR 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone

POLCAR - Międzynarodowy przewóz osób